Vyjádření klientů

Klient
Bohumil Hrůza
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Dobrý den,
práce pana Mazury v mé složité situaci byla naprosto příkladná. Profesionální ale zároveň lidský a vstřícný přístup,výborná komunikace, snaha dotáhnout celý obchod do konce aby byly všichni zúčastnění spokojení.
Mohou doporučit a pokud někdo v mém okolí bude potřebovat makléře rozhodně pana Mazury doporučím.
B.Hrůza

Klient
Pavla Hrůzová
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Dobrý den se službami jsem byla velice spokojená. Nejvíce oceňuji vyřizování v době prázdnin , kdy si lidé vybírají dovolenou. Tuto realitní kancelář velice doporučuji. Hrůzová

Klient
Soňa Štarková
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Velmi dobrá spolupráce zvláště s profesionálním přísupem,dohoda s panem Radkem Mazurou byla skvělá a hlavně rychlá.Řešila jsem pronájem naší restaurace, v dnešní době dosti problém .Nakonec pan Marura dokázal zvednout nájemci cenu z naší původní představy nájemného,jeho argumenty byly na místě. Mohu všem doporučit a ještě jednou děkuji !

Klient
Tomáš Ripel
Makléř
Jan Krejčí
Hodnocení

S prací pana Krejčího jsem byl velmi spokojen. Vyzdvihl bych příjemné profesionální jednání, spolehlivost a ochotu. Tomáš Ripel

Klient
Aleš Fuksa
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Se slečnou Anetou Žilkovou jsme byli maximálně spokojeni. Velmi dobře se o nás starala, jakékoliv požadavky a dotazy kladně vyřídila. Pokud budeme někdy hledat nějakou nemovitost, nebudu váhat slečnu kontaktovat. Za veškerou spolupráci děkujeme.

Klient
Veronika Fučíková
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Slečna Žilková je velmi vstřícná, ochotná, spolehlivá a příjemná slečna. Moc si jí vážím a díky jejímu pozitivnímu a bezproblémovému přístupu a jednání na velmi vysoké a profesionální úrovni bych ji vřele všem doporučila.

Klient
Michal Bednařík
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Díky slečně Žilkové jsem našel svůj stávající byt. Pomohla vybrat a to jsem měl hodně požadavků od kterých jsem nechtěl upustit, vyřídila papírování a já za chvíli bydlel. Doporučuji slečnu Žilkovou jelikož s vámi jedná jako s člověkem a ne jenom dalším klientem.

Klient
Eva Zachová
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Slečna Žilková mi pomohla s hledáním nového bydlení. Její jednání bylo vstřícné, milé, profesionální a spolehlivé. Vše zařídila rychle k mé úplné spokojenosti a vždy s úsměvem. S důvěrou se na ni v budoucnu opět obrátím. Vřele doporučuji.

Klient
Kateřina Zemanová
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Velmi milá a ochotná slečna, super komunikace. Vše proběhlo dle mých představ bez komplikací. Slečně velice děkuji!

Klient
Hana Řádková
Makléř
Jan Krejčí
Hodnocení

S prací pana magistra Krejčího jsme byli velice spokojeni. Všechno vyřizování probíhlo hladce a podle plánu. Velmi nás potěšilo také ochotné vystupování při vyřizování požadavku o provedení změn v nájemní smlouvě, o které jsme žádali a také pomoc při přepisu elektřiny. Realitní kancelář Minimal reality bych určitě doporučila.