Vyjádření klientů

Klient
James Smith
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Muchas gracias. Gran trabajo en el alquiler del apartamento.

Klient
Jiří Matěja
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Jsem velmi spokojen s prací pana Čuhela. Byl velmi ochotný a vstřícný. Velmi rychlá domluva. Nemám nic, co bych vytknul. Doporučuji !

Klient
Daniel Rzyman
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Celé 4 měsíce jsem hledal byt v Brně, vždy jsem narazil na drzost, neochotu a aroganci realitních makléřů, kteří přehlíželi moje připomínky a měli svoje oči zaslepené sumou, kterou za rychlý prodej bytu obdrží a brali nás zájemce o byt jako na běžícím pásu... "Za 5 minut tu máme dalšího zákazníka, máte ještě nějaké dotazy? Ne? Děkujeme, nashledanou..."

Byl jsem docela zoufalý, než jsem uviděl nabídku, která přesně odpovídala mým požadavkům. Tato nabídka byla čerstvá jako pečivo v pět ráno, takže jsem neváhal, zavolal a domluvil okamžitou prohlídku bytu.

Měl jsem štěstí, byt odpovídal tomu, co bylo na snímcích, Pan Čuhel byl velice ochotný, nic netajil a ukázal + odpověděl mi na vše, co jsem potřeboval.
Z mé strany to bylo troufalé, ale navrhl jsem slevu za rychlé jednání a vyřešení hypotéky, do večera jsem obdržel pozitivní odpověď. Ačkoliv po mě měli přijít další zájemci, řekli mi ANO, dáme vám slevu a toho si vážím!

Během vyřizování smluv, ať už zprostředkovatelské nebo smluvní jsem mohl kdykoliv zavolat nebo poslat email, nikdy jsem se nesetkal s jakoukoliv prodlevou v jednání a to jsem měl těch požadavků na změny dokumentů víc než dost.

Jsem opravdu nadšený, s bytem jsem velice spokojený, nebyly v něm žádné nástrahy a je patrné, že Minimal reality se nezaměřuje na zisk, ale spokojenost zákazníků.

Osobně jsem tuto RK doporučil svým přátelům a rád bych ji také doporučil ostatním lidem, kteří v Brně ztratili nervy při hledání bytu.