Vyjádření klientů

Klient
Marketa Keel
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Skvela spoluprace, rychla, vstricna, vse velmi profesionalne a vcas pripraveno.. Tesim se na dalsi spolupraci s pane Mazurou...

Klient
Dominik Varhanik
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji Varhanik

Klient
Dominik Varhaník
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji.

Klient
Martin Zeman
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S panem Hamzou a Minimal Reality spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem se dočkal jen profesionálního přístupu na nadstandardní úrovni. Pokaždé mě překvapí, kam lze realitní služby posunout.
Při prodeji bytu byli makléři velmi pečliví a důkladní. Při focení strávili v bytě několik hodin, aby jej řádně připravili. Na výsledných fotografiích to bylo na první pohled vidět - přecijen, tvář inzerátu je nejdůležitější. Právní servis byl také na velmi vysoké úrovni. Nejvíce si potom cením výborné komunikace, kdy jsem byl o všech krocích podrobně informován a kdy bylo vyhověno všem mým dotazům a požadavkům. Zvlášť v období, kdy probíhalo mnoho změn legislativy, jsem tento přístup velmi ocenil.
Z těchto důvodů Minimal Reality doporučuji všem svým známým.
Ing. Martin Zeman

Klient
Hana Jelínková
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Výborná spolupráce, profesionální služby. O prodej nemovitosti postaráno od A do Z. Mohu jen doporučit, opravdu perfektní.

Klient
René HEJDUK
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S touto RK již čtvrtá spolupráce spojená s koupí/prodejem nemovitosti a opět naprostá spokojenost. Jsem velice konzervativní typ a sám sebe bych označil za náročného zákazníka, ale opravdu nemám žádnou výtku. Přístup k zákazníkovi pana Hamzy je naprosto profesionální a lidsky vstřícný. Srozumitelně komunikuje, přijede, zařídí, poradí, doporučí. Vyzdvihl bych zde jeho srozumitelnou a upřímnou komunikaci - nepoužívá slova typu defacto, v podstatě, jakoby, mělo by se, to se teď tak dělá, nejde apod. Můžete se být jisti, že "kope" za vás a ne za nějakou jinou instituci. Jednoznačně DOPORUČUJI !

Klient
Jan Škrabal
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Pan Mazura je velice schopný makléř a s jeho prací jsem byl nad míru spokojen. Na sjednanou schůzku dorazil vždy včas a dobře připraven poskytnout veškeré důležité informace. Byl proaktivní, a když jsem měl požadavek či otázku, na kterou neznal odpověď, byl schopen ji do druhého dne zjistit.
Z jeho jednání bylo znát, že se snaží vše dokončit tak, aby byli všichni spokojeni. Když nastal problém, byl schopen rychle reagovat a pomoci nesrovnalosti vyřešit.
Děkuji za příkladnou spolupráci.

Klient
Jiří Matěja
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Jsem velmi spokojen s prací pana Čuhela. Byl velmi ochotný a vstřícný. Velmi rychlá domluva. Nemám nic, co bych vytknul. Doporučuji !

Klient
Zuzana Rautová
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S prací pana Hamzy jsme byli maximálně spokojeni. V prodeji, ne právě jednoduché, nemovitosti i v komunikaci s námi byl velmi aktivní, vstřícný a ochotný pomoci i poradit. Je to velmi šikovný makléř a navíc i velice sympatický člověk. Minimal reality a především pana makléře Hamzu můžeme vřele doporučit. Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Přejeme hodně spokojených klientů. Rautovi

Klient
Daniel Rzyman
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Celé 4 měsíce jsem hledal byt v Brně, vždy jsem narazil na drzost, neochotu a aroganci realitních makléřů, kteří přehlíželi moje připomínky a měli svoje oči zaslepené sumou, kterou za rychlý prodej bytu obdrží a brali nás zájemce o byt jako na běžícím pásu... "Za 5 minut tu máme dalšího zákazníka, máte ještě nějaké dotazy? Ne? Děkujeme, nashledanou..."

Byl jsem docela zoufalý, než jsem uviděl nabídku, která přesně odpovídala mým požadavkům. Tato nabídka byla čerstvá jako pečivo v pět ráno, takže jsem neváhal, zavolal a domluvil okamžitou prohlídku bytu.

Měl jsem štěstí, byt odpovídal tomu, co bylo na snímcích, Pan Čuhel byl velice ochotný, nic netajil a ukázal + odpověděl mi na vše, co jsem potřeboval.
Z mé strany to bylo troufalé, ale navrhl jsem slevu za rychlé jednání a vyřešení hypotéky, do večera jsem obdržel pozitivní odpověď. Ačkoliv po mě měli přijít další zájemci, řekli mi ANO, dáme vám slevu a toho si vážím!

Během vyřizování smluv, ať už zprostředkovatelské nebo smluvní jsem mohl kdykoliv zavolat nebo poslat email, nikdy jsem se nesetkal s jakoukoliv prodlevou v jednání a to jsem měl těch požadavků na změny dokumentů víc než dost.

Jsem opravdu nadšený, s bytem jsem velice spokojený, nebyly v něm žádné nástrahy a je patrné, že Minimal reality se nezaměřuje na zisk, ale spokojenost zákazníků.

Osobně jsem tuto RK doporučil svým přátelům a rád bych ji také doporučil ostatním lidem, kteří v Brně ztratili nervy při hledání bytu.