Vyjádření klientů

Klient
Kamil Souček
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Rad bych poděkoval panu Mazurovi za velmi proferionální jednání. Ve velmi krátké době nám zajistil nový pronájem bytu, zajistil úklid bytu a zajistil připojení internetu.

Klient
Marketa Keel
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Skvela spoluprace, rychla, vstricna, vse velmi profesionalne a vcas pripraveno.. Tesim se na dalsi spolupraci s pane Mazurou...

Klient
Dominik Varhanik
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji Varhanik

Klient
Dominik Varhaník
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji.

Klient
Martin Zeman
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S panem Hamzou a Minimal Reality spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem se dočkal jen profesionálního přístupu na nadstandardní úrovni. Pokaždé mě překvapí, kam lze realitní služby posunout.
Při prodeji bytu byli makléři velmi pečliví a důkladní. Při focení strávili v bytě několik hodin, aby jej řádně připravili. Na výsledných fotografiích to bylo na první pohled vidět - přecijen, tvář inzerátu je nejdůležitější. Právní servis byl také na velmi vysoké úrovni. Nejvíce si potom cením výborné komunikace, kdy jsem byl o všech krocích podrobně informován a kdy bylo vyhověno všem mým dotazům a požadavkům. Zvlášť v období, kdy probíhalo mnoho změn legislativy, jsem tento přístup velmi ocenil.
Z těchto důvodů Minimal Reality doporučuji všem svým známým.
Ing. Martin Zeman

Klient
Hana Jelínková
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Výborná spolupráce, profesionální služby. O prodej nemovitosti postaráno od A do Z. Mohu jen doporučit, opravdu perfektní.

Klient
René HEJDUK
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S touto RK již čtvrtá spolupráce spojená s koupí/prodejem nemovitosti a opět naprostá spokojenost. Jsem velice konzervativní typ a sám sebe bych označil za náročného zákazníka, ale opravdu nemám žádnou výtku. Přístup k zákazníkovi pana Hamzy je naprosto profesionální a lidsky vstřícný. Srozumitelně komunikuje, přijede, zařídí, poradí, doporučí. Vyzdvihl bych zde jeho srozumitelnou a upřímnou komunikaci - nepoužívá slova typu defacto, v podstatě, jakoby, mělo by se, to se teď tak dělá, nejde apod. Můžete se být jisti, že "kope" za vás a ne za nějakou jinou instituci. Jednoznačně DOPORUČUJI !

Klient
Jan Škrabal
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Pan Mazura je velice schopný makléř a s jeho prací jsem byl nad míru spokojen. Na sjednanou schůzku dorazil vždy včas a dobře připraven poskytnout veškeré důležité informace. Byl proaktivní, a když jsem měl požadavek či otázku, na kterou neznal odpověď, byl schopen ji do druhého dne zjistit.
Z jeho jednání bylo znát, že se snaží vše dokončit tak, aby byli všichni spokojeni. Když nastal problém, byl schopen rychle reagovat a pomoci nesrovnalosti vyřešit.
Děkuji za příkladnou spolupráci.

Klient
Jiří Matěja
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Jsem velmi spokojen s prací pana Čuhela. Byl velmi ochotný a vstřícný. Velmi rychlá domluva. Nemám nic, co bych vytknul. Doporučuji !

Klient
Zuzana Rautová
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S prací pana Hamzy jsme byli maximálně spokojeni. V prodeji, ne právě jednoduché, nemovitosti i v komunikaci s námi byl velmi aktivní, vstřícný a ochotný pomoci i poradit. Je to velmi šikovný makléř a navíc i velice sympatický člověk. Minimal reality a především pana makléře Hamzu můžeme vřele doporučit. Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Přejeme hodně spokojených klientů. Rautovi