Pronájem komerčních prostor pro výrobu, sklad nebo kanceláře, nákladní výtah, blízko centra, pěkný výhled, výborná dostupnost

Cena
800 Kč /m²
+ energie, provize RK, DPH
Stav nabídky
aktivní
Typ transakce
pronájem
Typ nemovitosti
komerční objekt
Celková plocha
900 m²
Volné od
01.04.2017
Typ konstrukce
cihlová
Patro
5. patro
Výtah
ano
Lokalita
Brno, Židenice
Ulice
Jílkova
PENB
G (>256 kWh/m²/rok)
Popis

Se souhlasem majitele nabízíme k pronájmu komerční prostory s jedinečným výhledem v Brně – Židenicích nacházející se ve 4. a 5.NP. Prostory jsou vhodné na výrobu, skladování, ale i kanceláře.
Jedná se o dvě patra, každé o rozloze 910 m2 s nosností podlahy do 1000 kg/m2. Prostor není v současnosti nijak rozdělen (pouze nosné pilíře) a bude upraven dle potřeb klienta včetně rozvodů elektřiny a rozvodové skříně. V každém patrě je vlastní sociální zázemí (toaleta, sprcha) o rozloze 35 m2 a místnost 10m2 na chodbě, kterou lze využít jako kuchyňku nebo kancelář. V budově je prostorný osobní výtah s nosností 1000 kg a nákladní výtah s nosností 4000 kg. Ke každému patru jsou k dispozici dvě parkovací místa přímo před budovou. Cena jednoho stání je 750 Kč/měsíc. Vytápění plynovým kotlem – kalorimetr na každém patře.
V areálu se nachází jídelna – možnost podnikového stravování, zastávka MHD (autobus) ihned před vstupem do areálu, tramvajová zastávka vzdálená 2 min. Areál je velmi dobře dopravně dostupný (cca 10 minut od centra).
Ve fotogalerii jsou použity i fotografie již realizovaných úprav prostor nižšího patra dle potřeb klienta (část prostoru využívána jako výrobní, další část upravena pro administrativu). Doporučuji prohlídku. Podrobnosti Vám poskytneme v RK.

Kontakt

Minimal reality s.r.o.
info@minimal-reality.cz
Ponava, Brno, Štefánikova 131/61
612 00