Prodej rodinného domu s možností přebudování na ubytovací zařízení, nádherná kopcovitá příroda

Cena
7 290 000 Kč
+provize RK (včetně právního servisu)
Stav nabídky
aktivní
Typ transakce
prodej
Typ nemovitosti
komerční objekt
Celková plocha
210 m²
Volné od
01.08.2020
Typ konstrukce
smíšená
Parcela
1 270 m²
Lokalita
Lomnice
Ulice
Dlouhá
PENB
C (83-120 kWh/m²/rok)
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný, řadový dům 7+1 v Lomnici u Tišnova. Tato nemovitost je vhodná pro přebudování na ubytovací zařízení, penzion a pod. Velkou devízou domu je rozlehlá zahrada, z části okrasná a z části užitková ( výměra 900 m2). V přístřešku možnost vybudování posezení nebo parkování pro několik aut.
Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí. Zdivo domu je zateplené, je nová fasáda, instalace plastových oken, s vybudováním podkroví se udělala nová střecha. V domě je nová elektroinstalace, rozvody vody, odpady, nové omítky. V pokojích na podlaze jsou instalovány laminátové plovoucí podlahy.
Zastavěná plocha domu včetně nádvoří je 370 m2, užitná plocha domu je 205 m2.
Dispozice domu i s výměrami místností je přiložena ve fotodokumentaci.
Dům je možno vytápět několika způsoby. Primárně plynovým kotlem, kotlem na pevná paliva a také dotopení klimatizací, která je umístěna v podkroví.
Pro milovníky přírody je Lomnice u Tišnova velmi vyhledávanou lokalitou. V samotné Lomnici najdete: http://www.lomnice.cz/kulturni%2Dnemovite%2Dpamatky/ds-5866/p1=11907 . Okolní zalesněné kopce nabízí spoustu volno-časových aktivit, ideálně turistika, cyklistika.
Samozřejmostí je základní občanská vybavenost v obci (základní škola, mateřská škola, základní umělecká škola, střední odborná škola Fortika, několik obchodů, restaurace, lékař, koupaliště v blízkém Tišnově. Funguje zde poměrně dobré autobusové spojení do Tišnova, Brna.
S dalšími otázkami k nemovitosti neváhejte kontaktovat uvedeného makléře.
V případě zájmu vám pomůžeme s financováním nemovitosti hypotékou.
Prohlídky jsou možné po dohodě s makléřem.

Kontakt

Minimal reality s.r.o.
info@minimal-reality.cz
Ponava, Brno, Štefánikova 131/61
612 00